Strona główna PRZEWORSK 66-latka na rowerze wymusiła pierwszeństwo i wjechała w nadjeżdżające auto

66-latka na rowerze wymusiła pierwszeństwo i wjechała w nadjeżdżające auto

0
Reklama

Sieniawscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażeń ciała doznała 66-letnia rowerzystka. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Mieszkanka gminy Tryńcza wjechała w nadjeżdżający samochód, wcześniej wymuszając pierwszeństwo.

Wczoraj przed godz. 12, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Jagiełła. Na miejsce interwencji udali się policjanci sieniawskiego komisariatu. Funkcjonariusze  ustalili, że kierująca rowerem, 66-letnia mieszkanka gminy Tryńcza, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Citroen, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Badania na zawartość alkoholu wykazały, że kierujący byli trzeźwi.

Reklama

66-latkę przewieziono do przeworskiego szpitala. Po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana do domu.

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego m.in. piesi i rowerzyści, biorący udział w zdarzeniach drogowych, są znacznie bardziej narażeni na ryzyko poważnych obrażeń czy nawet śmierć. Dlatego powinni zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się po drogach. Powinni też zadbać o swoją widoczność na drodze nosząc elementy odblaskowe.

Reklama
Poprzedni artykułTragedia w Małówce. Nie żyje 42-latka [foto]
Następny artykułWłamywał się do altanek na działkach i sprzedawał nieswoje drewno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj