Strona główna TARNOBRZEG 53-letni pijany rowerzysta dostał mandat 2500 zł

53-letni pijany rowerzysta dostał mandat 2500 zł

0
Reklama

Wraz z nowym rokiem obowiązuje nowy taryfikator, który zmienił wysokości grzywien za wybrane wykroczenia drogowe. Ich wprowadzenie spowodowało zmiany w zachowaniu wielu kierowców. Zdarzają się jednak osoby, które w dalszym ciągu podchodzą lekceważąco do przepisów.

W poniedziałek o godz. 17.30, policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, który wykonywał niebezpieczne manewry na drodze. Podczas kontroli policjanci, wyczuli od mężczyzny alkohol. Sprawdzono stan trzeźwości kierowcy jednośladu. Badanie wykazało u 53-letniego mieszkańca Tarnobrzega 1,40 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.

Reklama

Skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu, zakończyła się wczorajsza kolizja drogowa, której przyczyną były tafle lodu spadające z dachu pojazdu ciężarowego marki Man. Do zdarzenia doszło o godz. 11, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. Ustalono, że 31-letni kierowca skody octavii jadąc w kierunku centrum miasta, zauważył jak w jego pojazd uderzyła tafla lodu, która oderwała się z zadaszenia plandeki załadunkowej pojazdu Man, jadącego przeciwnym pasem ruchu. W wyniku zdarzenia w octavii, pękła szyba czołowa. 54-letni kierowca pojazdu ciężarowego za popełnione wykroczenie będzie odpowiadał przed sądem.

Reklama
Poprzedni artykułPowstaje nowy magazyn e-commerce LPP pod Rzeszowem
Następny artykułPowstanie nowoczesny biurowiec UrbiFerro w Stalowej Woli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj