Strona główna NISKO 5000 zł mandatu dla kierowcy BMW

5000 zł mandatu dla kierowcy BMW

0
Reklama

Policjanci z niżańskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego mężczyznę kierującego osobowym BMW, który jechał z prędkością 121 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 26-latek został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiły punkty karne.

Wczoraj, po godz. 19,  policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nisku podczas służby z wykorzystaniem ręcznego miernika prędkości, w miejscowości Kusze, zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego mężczyznę kierującego pojazdem maki BMW. Mężczyzna jechał z prędkością 121 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje dopuszczalna prędkość do 50 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został również ukarany mandatem o wysokości 5 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi.  

Reklama

Okazało się, że 26-latek po raz drugi, w ciągu dwóch lat od popełnienia takiego samego wykroczenia, przekroczył dopuszczalną prędkość tzw. recydywa.

Przekraczanie dozwolonej prędkości jest wykroczeniem, skutkującym poważnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jedną z najczęstszych przyczyn wypadków, często tych najtragiczniejszych w skutkach.

Pamiętajmy, że jako uczestnicy ruchu drogowego to my decydujemy o naszym zachowaniu na drodze i ewentualna odpowiedzialność za popełnione wykroczenia spoczywa na nas samych.

Reklama
Poprzedni artykułSzkoła w Nawsiu im. Sybiraków pamiętała o bolesnej rocznicy (FOTO)
Następny artykułNie zachował bezpiecznej odległości, doszło do zderzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!