Strona główna KROSNO 30-latka odpowie za dystrybucję podrabianych kosmetyków

30-latka odpowie za dystrybucję podrabianych kosmetyków

0
Reklama

Krośnieńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli blisko 150 opakowań podrobionych perfum. Produkty oznaczone były logotypami znanych marek i oferowane do sprzedaży jako oryginalne. Podejrzaną o wprowadzanie do obiegu nielegalnych kosmetyków jest 30-letnia mieszkanka Krosna.

Policjanci operacyjni Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krośnie wpadli na trop osoby zajmującej się dystrybucją podrobionych perfum. Nielegalne kosmetyki oferowane były do sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Funkcjonariusze ustalili, że osobą odpowiedzialną za dystrybucję podróbek w sieci może być 30-letnia mieszkanka Krosna.

Reklama

Podczas przeszukania mieszkania na jednym z krośnieńskich osiedli, policjanci zabezpieczyli 145 flakonów perfum. Okazało się, że oferowane do sprzedaży kosmetyki nie były oryginalne. Nazwy markowych produktów stanowiły jedynie kamuflaż dla podrobionych perfum. Policjanci ustalili, że 30-latka nie posiadała licencji na sprzedaż oferowanych w sieci kosmetyków.

Za popełnione przestępstwo, podejrzanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułAndrzejkowe zwyczaje i obyczaje
Następny artykułDziadkowie nie zajmą się maltretowaną Nadią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!