Strona główna KROSNO 22-latek wpadł, bo nie zapłacił za taksówkę

22-latek wpadł, bo nie zapłacił za taksówkę

0
Reklama

W minionym tygodniu, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące klienta taksówki, który nie zapłacił za wykonany kurs. Policjanci ustalili, że mężczyzna zamówił przejazd z Zakopanego do Krosna i po dotarciu do miejsca docelowego, wysiadł z samochodu i uciekł. W pojeździe pozostawił swojego nietrzeźwego współtowarzysza podróży, któremu telefonicznie przekazał, że nie zamierza regulować należności za przejazd.

Policjanci wytypowali mieszkanie, w którym mężczyzna może przebywać. Po wejściu do lokalu okazało się, że nieuczciwy podróżnik stara się ukryć w jednym z pokoi. Mężczyzna znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu, był agresywny wobec funkcjonariuszy i nie wykonywał wydawanych przez nich poleceń.

Reklama

Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 22-letni krośnianin jest poszukiwany trzema listami gończymi do odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd trafił do zakładu karnego. Ponadto, 22-latek nie uniknie odpowiedzialności za wyłudzenie przejazdu taksówką, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Reklama
Poprzedni artykułObjatek wystartuje z podkarpackiej listy PiS do PE?
Następny artykułPonad 50 ochotników dołączyło do 20. Przemyskiej Brygady OT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!