Strona główna ROPCZYCE 19-latek uszkodził krzyż z pomnika Grunwald

19-latek uszkodził krzyż z pomnika Grunwald

0
Reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim ustalili i zatrzymali sprawcę obrazy uczuć religijnych. 19-latek w sylwestrową noc uszkodził krzyż znajdujący się na pomniku „Grunwald” w Sędziszowie Małopolskim. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W nowy rok policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia krzyża, który znajdował się na pomniku „Grunwald” w Sędziszowie Małopolskim. Funkcjonariusze potwierdzili tę informację. Na miejscu przeprowadzili oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną, a także zabezpieczyli ślady. Mundurowi ustalali również świadków zdarzenia.

Reklama

Dzięki prowadzonym działaniom wytypowany został sprawca tego czynu, 19-letni mieszkaniec gminy Sędziszów Małopolski. Mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili policjanci, w sylwestrową noc, wspiął się na pomnik „Grunwald”, w wyniku czego przytwierdzony do niego krzyż się oderwał i uległ uszkodzeniu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 19-latkowi zarzutu obrazy uczuć religijnych. Wkrótce poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułWpadł w poślizg, ściął drzewo i dachował
Następny artykułWyjaśniają przyczyny zderzenia z lokomotywą [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!