Strona główna TARNOBRZEG 19-latek stracił prawo jazdy. Pędził ponad 100 km/h

19-latek stracił prawo jazdy. Pędził ponad 100 km/h

0
Reklama

Nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 19-letniego kierowcę dacii, który przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał z prędkością 103 km/h. Za popełnione wykroczenie, mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 3 tys. złotych i punkty karne.

W niedzielę po godz. 22, policjanci ruchu drogowego na ul. Warszawskiej, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowej daci.19-latek znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 103 km/h.

Reklama

Za popełnione wykroczenie, 19-letni mieszkaniec Tarnobrzega, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych i punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Poprzedni artykułJechał na podwójnym gazie. Spotkała go kara
Następny artykułNiebezpieczne burze z gradem w regionie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!