Strona główna KOLBUSZOWA 19-latek odpowie za posiadanie niedozwolonych substancji

19-latek odpowie za posiadanie niedozwolonych substancji

0
Reklama

19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za posiadanie substancji zabronionych. W trakcie wykonywanych czynności młody mężczyzna zachowywał się nerwowo, a w rękach ściskał saszetkę. Jak się okazało, wewnątrz znajdował się woreczek z marihuaną.

Kilka dni temu, w Kosowach, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego podejmowali czynności wobec 19-letniego mieszkańca naszego powiatu.

Reklama

Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo, unikał kontaktu wzrokowego, a w rękach ściskał saszetkę. W trakcie dalszych czynności okazało się, że wewnątrz saszetki znajduje się woreczek z suszem roślinnym. Policjanci zabezpieczyli susz i przebadali go narkotestem, który wykazał obecność substancji zabronionych.

Po wykonaniu niezbędnych czynności, 19-latek został zwolniony. Policjanci przypominają, że zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii  –  kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Reklama
Poprzedni artykułPomogli leżącemu przy drodze poszkodowanemu
Następny artykułKompletnie pijany spowodował wypadek w Solinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!