Strona główna PRZEWORSK 17-latek odpowie za posiadanie środków odurzających

17-latek odpowie za posiadanie środków odurzających

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, który miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze w trakcie kontroli ujawnili przy nim marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 17-letni mieszkaniec gminu Przeworsk, może posiadać przy sobie narkotyki. W poniedziałek po godz. 16, podczas patrolowania Gorliczyny, zauważyli opisanego mężczyznę, który wsiadał do zaparkowanego forda.

Reklama

Wewnątrz samochodu, oprócz 17- latka znajdował się jeszcze 35-letni kierujący. W trakcie sprawdzania danych, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach, przypominający zapach marihuany. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdy przy 17-latku policjanci ujawnili papierowe opakowanie z zawartością suszu roślinnego.

Ponadto w trakcie przeszukania, w jego pokoju, kryminalni znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępnie przeprowadzone badanie na testerze narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana. 

17-letek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia środków odurzających.

Poprzedni artykuł48-latek z dozorem policyjnym za znęcanie nad rodziną
Następny artykuł29-latek oszukany „na pracownika banku”. Stracił niemal 50 tys. zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!