Strona główna TARNOBRZEG 1500 zł mandatu i utrata prawa jazdy. Zatrzymani dwaj kierowcy

1500 zł mandatu i utrata prawa jazdy. Zatrzymani dwaj kierowcy

0
Reklama

Policjanci z grupy SPEED z Tarnobrzega, zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcy, poza utratą prawa jazdy, zostali ukarani mandatami w wysokości 1.500 zł, a na ich konta trafiły punkty karne.

Nadmierna prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie dla wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tarnobrzescy policjanci z grupy SPEED stanowczo reagują na agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Reklama

Wczoraj, policjanci ruchu drogowego zatrzymali na drogach w gminie Nowa Dęba dwóch kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

  • Pierwszy kierowca został zatrzymany po godz. 11, na drodze w miejscowości Alfredówka. 25-letni mężczyzna, kierujący osobowym audi, jechał z prędkością 103 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h.
  • Kolejnego kierowcę, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej po godz. 12 w Nowej Dębie. 47–letni obywatel Czech jechał skodą z prędkością 104 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 54 km/h.
    Za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym kierowcy zostali ukarani mandatami w wysokości 1.500 zł i punktami karnymi Stracili też swoje prawo jazdy na 3 miesiące,

Pamiętajmy, że brawura i nadmierna prędkość, to główne przyczyny wypadków, które mogą mieć tragiczne skutki. Świadome narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych uczestników ruchu, stanowi rażący brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku.

Poprzedni artykuł50 tys. nielegalnych papierosów, 56-latek odpowie za przestępstwo
Następny artykułTragedia w Oleszycach. 41-latek przysypany kukurydzą w silosie nie żyje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!