Strona główna LUBACZÓW Zatrzymano podejrzanego o rozbój i zniszczenie mienia

Zatrzymano podejrzanego o rozbój i zniszczenie mienia

0
Reklama

Lubaczowscy kryminalni ustalili sprawcę rozboju i zniszczenia mienia, którego dopuścił się 28-letni mieszkaniec Lubaczowa. Sprawca ukrywał się za granicą. W międzyczasie za mężczyzną w innej sprawie został wydany list gończy. 28-latek został zatrzymany przez policjantów w dniu powrotu do kraju. Przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Sprawa miała swój początek w styczniu 2022 r., kiedy to mieszkaniec gminy Lubaczów powiadomił miejscowych policjantów, że został kilkukrotnie uderzony i okradziony w piwnicy jednego z bloków mieszkalnych na terenie Lubaczowa.

Reklama

Śledczy ustalili przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania napastnika, który jak się okazało, po dokonanym rozboju, wyjechał za granicę. Mężczyzna przez 1,5 roku przebywał na terenie Unii Europejskiej. W tym czasie za mężczyzną został wydany list gończy w związku z inną sprawą. Kiedy 28-latek w lipcu br. powrócił do kraju, bezpośrednio po przyjeździe do Lubaczowa, został zatrzymany przez funkcjunariuszy z Wydziału Kryminalnego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie na podstawie listu gończego, do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

W związku ze sprawą rozboju i zniszczenia mienia którego dopuścił się w styczniu 2022 r. w Lubaczowie, 28-latek po wyjściu z zakładu karnego usłyszał zarzuty. Mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Poprzedni artykułTrwają poszukiwania zaginionego 31-latka
Następny artykułZa zabójstwo żony grozi mu dożywocie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!