Strona główna JAROSŁAW Wszedł do fontanny i ukradł dyszę. Uszkodził też pompę

Wszedł do fontanny i ukradł dyszę. Uszkodził też pompę

0
Reklama

Policjanci z jarosławskiej komendy ustalili sprawcę, który końcem września zdewastował fontannę multimedialną, znajdującą się na zieleńcu miejskim przy ul. Konfederackiej w Jarosławiu. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna wszedł do fontanny i ukradł dyszę fontannową. Swoim działaniem uszkodził pompę o wartość 7,5 tys. zł.

Końcem września br., funkcjonariusze z jarosławskiej jednostki otrzymali zgłoszenie o dewastacji fontanny multimedialnej znajdującej się na zieleńcu miejskim w Jarosławiu przy ul. Konfederackiej. Z zawiadomienia wynikało, że sprawca wykręcił dyszę fontannową i ją zabrał. W wyniku odłączenia dyszy uszkodzeniu uległa pompa wody. Wartość start na szkodę Gminy Miejskiej Jarosław, została oszacowana na kwotę 7,5 tys. zł.

Reklama

Jarosławscy kryminalni, analizowali nagrania z kamer monitoringu oraz zbierali informacje w tej sprawie. Prowadzone czynności pozwoliły na ustalenie osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie fontanny multimedialnej. Okazało się, że związek z tym zdarzeniem ma 22-letni mieszkaniec Jarosławia.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Poprzedni artykułMen Care Barber Shop Rzeszów. Nowy punkt na mapie podkarpacia
Następny artykułKierowali mając ponad 3 promile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!