Strona główna TARNOBRZEG Włamali się do automatu gier. Przywłaszczyli pieniądze i zabawkowe kulki

Włamali się do automatu gier. Przywłaszczyli pieniądze i zabawkowe kulki

0
Reklama

Policja zatrzymała mężczyzn, którzy włamali się do automatu z grami. Mieli on przywłaszczyć 3 tysiące złotych i zabrać zabawkowe kulki. Za to przestępstwo grozi im do 10 lat więzienia.

Jak podaje tarnobrzeska policja:

Reklama

W październiku br., tarnobrzescy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do automatu gier losowych, znajdującego się na Placu Bartosza w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie ujawnili uszkodzony automat, służący do zakupu zabawek za pomocą uprzednio wrzuconych monet. Ustalono, że zostały przywłaszczone zabawki w postaci plastikowych kulek oraz bilon w kwocie około 3 tys. złotych.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny oraz przejrzeli miejski monitoring. Znając rysopis sprawców, funkcjonariusze podjęli czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzn i ich zatrzymania.

Trop prowadził do dwóch mieszkańców Tarnobrzega w wieku 18 i 19 lat. Policjanci nie mylili się. Ustalono, że w dniu przestępstwa, obaj mężczyźni pili alkohol w mieszkaniu kolegi. Gdy nad ranem skończył im się alkohol, 18-latek wraz z kolegą wybrali się na zakupy do nocnego sklepu.

Po przyjściu na miejsce okazało się, że sklep jest zamknięty. Wówczas jeden z młodych mężczyzn wpadł w szał i zaczął kopać w automat. Siła uderzeń była tak mocna, że z maszyny wypadły pojemniki z piłeczkami oraz bilonem. Przywłaszczone pieniądze mężczyźni wydali na zakup alkoholu.

W grudniu br., policjanci zatrzymani sprawców tego przestępstwa. Mężczyźni, zostali przesłuchani usłyszeli zarzuty, do których popełnienia się przyznali.

Za popełniony czyn będą teraz odpowiadać przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Reklama
Poprzedni artykułJest wyrok Sądu Apelacyjnego dla Ryszarda Podkulskiego i jego zięcia
Następny artykułSpłonął dom strażaka ochotnika. Trwa zrzutka na pomoc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj