Strona główna MIELEC Trzech kierowców straciło uprawnienia

Trzech kierowców straciło uprawnienia

0
Reklama

Policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy 3 nieodpowiedzialnym kierującym. 31, 38 i 42-latek swoimi samochodami przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Mundurowi apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Wczoraj, po godz. 20, policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali w Chorzelowie trzech kierujących, którzy jechali o wiele za szybko. W obszarze zabudowannym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, swoimi samochodami przekroczyli dopuszczalną predkość. 31-letni kierujący volvo jechał z prędkością 101 km/h, 38-latek swoją kią poruszał się z predkością 108 km/h. 42-latek jechał peugeotem z prędkością 109 km/h.

Reklama

Kierowcom mundurowi zatrzymali prawa jazdy. Dwóch zostało ukaranych mandatem karnym, a trzeci odpowie za swój czyn przed sądem.

Jesienne, niesprzyjające warunki atmosferyczne sprawiają, że niektórzy kierowcy zapominają o zachowaniu szczególnej ostrożności. Przypominamy, że brawura i chwila nieuwagi, mogą doprowadzić do tragedii, której nie da się cofnąć.

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega przed silnym wiatrem
Następny artykułKilkunastokilometrowa kolejka do przejścia granicznego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!