Strona główna POLITYKA Tomasz Buczek jedynką Konfederacji do PE na Podkarpaciu

Tomasz Buczek jedynką Konfederacji do PE na Podkarpaciu

0
Reklama

9 czerwca odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Konfederacja przedstawia liderów list w poszczególnych okręgach wyborczych. Podkarpacka listę otwierać będzie Tomasz Buczek, narodowiec, lider Ruchu Narodowego, organizator strajków rolników w regionie i kandydat w minionych wyborach do Sejmu i Sejmiku. W tych ostatnich do uzyskania mandatu radnego sejmiku brakło mu zaledwie 278 głosów.

Buczek, jako lider Konfederacji na Podkarpaciu podaje:

Reklama

Stoimy przed szansą aby tej wiosny dokonać zmiany jakościowej w polskiej polityce i wysłać do Parlamentu Europejskiego silną drużynę ideowej prawicy, drużynę Konfederacji! I zrobię w tej kampanii co w mojej mocy aby wywalczyć dla Podkarpacia ten mandat i lepiej walczy o nasze podkarpackie interesy w Brukseli niż dotychczas czyniła to klasa polityczna spod szyldu PiSu i PO.

Ale żeby tego dokonać musimy najpierw dobrze przepracować kampanię wyborczą. Samo się nie zrobi! Musimy dotrzeć do wyborców do których nasza działalność i nasze argumenty jeszcze nie dotarły! Musimy zadbać o wysoką frekwencję wśród prawicy niezadowolonej z dotychczasowej polityki minionego rządu PiSu i jego uległości wobec UE! Musimy zedrzeć maskę „uśmiechniętej Polski” ekipy Tuska, Kosiniaka i Hołowni, za którą tak na prawdę kryje się szyderczy śmiech Unii Europejskiej!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!