Strona główna TARNOBRZEG Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

0
Reklama

Jedną z głównych przyczyn tragicznych wypadków drogowych jest nadmierna prędkość, dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Wczoraj, policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierowców, którzy znacznie przekroczyli prędkość. Kierujący renault jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 114 km/h, natomiast motocyklista przekroczył prędkość o 58 km/h, gdy jechał przez Baranów Sandomierski.

Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami kierującym, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Reklama
  • Pierwszego kierowcę funkcjonariusze zatrzymali w niedzielę, po godz.12, na ul. Nadwiślańskiej w Tarnobrzegu. Ich uwagę zwróciło szybko jadące renault. Za kierownicą pojazdu siedział 21-letni mieszkaniec Mielca. Kierujący pojazdem, w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 114 km/h. Młody kierowca, za przekroczenie dozwolonej prędkości, stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.
  • Też w niedzielę po godz. 14, policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. Kierujący nim 35-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 108 km/h, przekraczając prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. Mężczyzna stracił na 3 miesiące prawo jazdy, na jego konto trafiły punkty karne i otrzymał wysoki mandat.


Przypominamy, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, jest nadmierna i niedostosowana do warunków drogowych prędkość. Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia zarówno swojego, jak i innych uczestników ruchu!

Poprzedni artykułPrzewoził więcej pasażerów niż mógł
Następny artykuł12-latek utonął w stawie. Chciał łowić ryby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!