Strona główna KOLBUSZOWA Stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Pędził 112 km/h

Stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Pędził 112 km/h

0

Uprawnienia do kierowania na najbliższe 3 miesiące stracił 29-letni kierowca subaru, który przez miejscowość Raniżów jechał z prędkością 112 km/h. Wykroczenie ujawnili kolbuszowscy policjanci, przy pomocy policyjnego miernika prędkości. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oprócz utraty prawa jazdy, został ukarany wysokim mandatem.

Jazda z nadmierną prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci systematycznie patrolują drogi naszego powiatu. Reagują na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

W niedzielę, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego kierowcę subaru, który w Raniżowie, jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 62 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 29-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 10 punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożność  i przypominają, że nadmierna prędkość jest przyczyną wielu zdarzeń drogowych, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach.

Poprzedni artykułTragiczny wypadek w Wiśniowej. Nie żyje 27-latek
Następny artykułWypadek w Zarębkach. 7-latka w szpitalu
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj