Strona główna PRZEWORSK Ruszyła zbiórka dla pogorzelców z Rączyny

Ruszyła zbiórka dla pogorzelców z Rączyny

0
Reklama

Pożar drewnianego domu w Rączynie strawił dorobek życia pana Adriana i pani Magdaleny. Ojciec trójki dzieci zdecydował się poprosić o pomoc w trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się jego rodzina.

W ciągu krótkiej chwili żywioł pozbawił nas dachu nad głową, wywracając nasze życie do góry nogami. Abyśmy mogli wrócić do naszego domu i prowadzić w nim godny byt koniecznością będzie położenie nowego pokrycia dachowego, kapitalny remont pomieszczeń mieszkalnych oraz zakup wielu sprzętów użytku codziennego. To wszystko będzie wiązało się z wysokimi kosztami, które przekraczają nasze możliwości finansowe.

Reklama

Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z nadzieją, że znajdą się osoby, które zechcą wesprzeć nas w udźwignięciu ciężaru życia, który niespodziewanie spadł na naszą rodzinę. Nawet najmniejsza pomoc będzie miała dla nas olbrzymie znaczenie. Naszym największym pragnieniem jest zapewnić bezpieczeństwo i spokój naszym dzieciom, ośmioletniemu Erykowi, trzyletniej Blance i rocznej Oliwii. Za każde wsparcie tego pragnienia dziękujemy już teraz!

Celem zbiórki jest 40 tys. złotych, potrzebne na wykonanie niezbędnych prac, które pozwolą rodzinie wrócić do normalności.

https://szczytny-cel.pl/z/raczyna

Reklama
Poprzedni artykułProwadził auto, mimo zakazu. Miał przy sobie niedozwolone substancje
Następny artykułNietrzeźwy kierował autobusem szkolnym i przewoził dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj