Strona główna WIADOMOŚCI Podsumowanie działań policji w Sylwestra i Nowy Rok

Podsumowanie działań policji w Sylwestra i Nowy Rok

0
Reklama

Wstępny bilans sylwestrowo-noworocznego weekendu na podkarpackich drogach to 6 wypadków, w których 7 osób zostało rannych, nikt nie zginął. Oprócz działań prewencyjnych, funkcjonariusze zwracali uwagę na wykroczenia, które bezpośrednio mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Taryfy ulgowej nie było dla kierujących, którzy decydowali się na jazdę po alkoholu. Policjanci zatrzymali 36 nietrzeźwych kierowców.

Podczas sylwestrowo-noworocznego weekendu podkarpaccy policjanci na drogach naszego regionu starali się zapewnić bezpieczeństwo podróżującym. Dołożyli wszelkich starań, aby wszyscy którzy wyruszyli na spotkania i zabawy sylwestrowe, dotarli bezpiecznie do celu i równie bezpiecznie powrócili do swoich domów.

Reklama

Od soboty 30 grudnia do północy 1 stycznia, na drogach Podkarpacia doszło do 6 wypadków, w których 7 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął.

Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących po drogach naszego województwa. Reagowali na łamanie prawa przez kierujących, zwłaszcza tych, którzy jeździli niebezpiecznie – zbyt szybko, nieprawidłowo wyprzedzając, czy wymuszając pierwszeństwo. Nie było pobłażliwości dla pijanych kierowców.

Podczas noworocznego weekendu, funkcjonariusze zatrzymali 36 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo tego, że wcześniej pili alkohol.

Reklama
Poprzedni artykułSzczęśliwy finał poszukiwań 67-latka
Następny artykułPrzedłużenie kontroli granicznych na granicy ze Słowacją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!