Strona główna SPORT Podkarpacki ZPN znowu nagrodzi najlepszych trenerów i zawodników

Podkarpacki ZPN znowu nagrodzi najlepszych trenerów i zawodników

0
Reklama

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej po raz kolejny nagrodzi najlepszych trenerów, zawodników i działaczy mijającego roku podczas Gali Piłkarskiej „Podkarpacka NIKE 2017”. Kolejna, XVI już edycja plebiscytu odbędzie się 9 lutego 2018 r. o g. 18:00. Podobnie jak w minionym roku gościć będziemy w progach Hotelu Łańcut. 


Za nami pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego i Kapituły Honorowej XVI Gali Piłkarskiej „Podkarpacka NIKE 2017”. Podczas spotkania potwierdzono ostatecznie datę i miejsce wydarzenia. Uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych mijającego roku, podobnie jak przed rokiem, odbędzie się w „Hotelu Łańcut” 9 lutego 2018 r. Podczas spotkania zadecydowano o docenieniu działaczy klubowych. Po raz pierwszy statuetkę odbierze „DZIAŁACZ ROKU”.

W zrzeszonych klubach mamy wielu wspaniałych działaczy, dlatego też chcemy wyróżnić tych, którzy społecznie poświęcają swój czas, a niekiedy własne pieniądze pracując na rzecz rozwoju piłkarstwa na wioskach i w małych miasteczkach – mówi Prezes Golba. 

Kolejną decyzją Komitetu jest połączenie kategorii ODKRYCIE ROKU oraz MŁODZIEŻOWIEC ROKU. – Bardzo często w poprzednich latach w obu kategoriach byli nominowani Ci sami zawodnicy, stąd decyzja – dodaje Prezes Golba.
Komitet zadecydował także, by nie ograniczać zgłoszeń do poszczególnych kategorii. Z zaproponowanych kandydatur Kapituła wybierze tych, którzy powalczą o końcowy tryumf w poszczególnych kategoriach.  Dlatego też zapraszamy do współudziału w tworzeniu listy nominowanych osób do nagrody Podkarpacka NIKE 2017.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przedłożenie swoich propozycji na załączonym formularzu do dnia 15 grudnia 2017 r.wysyłając uzupełniony na podkarpacki@zpn.pl lub dostarczając osobiście do Biura Podkarpackiego ZPN. 

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułSanok: MON podpisał umowę z Autosanem na dostarczenie 28 autobusów
Następny artykułMielec: Bryzy polecą do Niemiec