Strona główna KOLBUSZOWA Pirat drogowy stracił prawo jazdy. Dostał 2500 zł mandatu i 10 pkt

Pirat drogowy stracił prawo jazdy. Dostał 2500 zł mandatu i 10 pkt

0
Reklama

34-letni kierowca audi, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci, stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Mężczyzna przekroczył dopuszczoną przepisami prędkość w obszarze zabudowanym o 73 km/h. Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 2500 zł oraz 10 pkt. karnych.

Kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego pracowali wczoraj w Raniżowie na drodze wojewódzkiej nr 875. Rejon ten jest często wskazywany przez mieszkańców poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako miejsce zagrożone przekraczaniem prędkości.

Reklama

Około godz. 10, funkcjonariusze zmierzyli prędkość jadącego przez tą miejscowość audi. Laserowy miernik prędkości wskazał, że kierowca tego pojazdu jechał z prędkością 123 km/h, w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Funkcjonariusze pojechali za audi i kilka kilometrów dalej, w Osiej Górze, zatrzymali kierowcę do kontroli. 34-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, za przekroczenie prędkości o 73 km/h, został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi. Zgodnie z przepisami policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!