Strona główna PRZEMYŚL Piłkarze i kibice Czuwaju Przemyśl mają dość. Żądają dymisji zarządu

Piłkarze i kibice Czuwaju Przemyśl mają dość. Żądają dymisji zarządu

0
Reklama

Czuwaj Przemyśl to jeden z najstarszych klubów piłkarskich na Podkarpaciu. Różnie się wiodły losy tego zasłużonego klubu. Jednak ostatnie lata to pasmo niepowodzeń zespołu z „Zasania”. Za zły stan Harcerskiego Klubu Sportowego piłkarze, kibice oraz członkowie stowarzyszenia „Sportowe Zasanie” oskarżają zarząd klubu.

Od dłuższego czasu kibicom Czuwaju nie po drodze z prezesem klubu Jolantą Korab. Zarzucają jej niegospodarność, tkwienie w marazmie, brak wizji na wyjście z kryzysu i upadek szkolenia młodzieży.

W trakcie ostatniego meczu rudny jesiennej, zaprotestować postanowili kibice nie wchodząc na obiekt. Na ogrodzeniu wywieszony został transparent skierowany do Pani Prezes. Swoje niezadowolenie wykazali też piłkarze, wychodząc z 15 minutowym opóźnieniem na murawę. Możliwe jest, że na wiosnę pierwsza drużyna nie wystartuje w rozgrywkach co wiązać się będzie z degradacją do klasy B.

Reklama

Dziś fani „Harcerzyków” wraz z piłkarzami i członkami stowarzyszenia „Sportowe Zasanie” opublikowali wspólne stanowisko żądając dymisji zarządu:

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Ślisko na drogach w regionie
Następny artykuł28-latek stał na moście i groził, że skoczy do rzeki. Pomoc przyszła w porę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj