Strona główna PRZEMYŚL Stracił prawo jazdy i złamał przepisy w recydywie

Stracił prawo jazdy i złamał przepisy w recydywie

0
Reklama

Jedną z głównych przyczyn tragicznych wypadków drogowych jest nadmierna prędkość, dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w obszarze zabudowanym. We wtorek, policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego bmw, który przekroczył prędkość o 54 km/h. Mężczyzna popełnił wykroczenie w warunkach recydywy.

We wtorek po godz. 16, na Alei Wolności, policjanci ruchu drogowego przemyskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw, który w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał z prędkością 105 km/h. 32-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł oraz 13 punktami karnymi. Jak się okazało, w tym przypadku doszło do „recydywy drogowej”. Mężczyzna popełnił to samo wykroczenie po raz kolejny w ciągu ostatnich dwóch lat. 

Reklama

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!