Strona główna MIELEC Ogromna zmiana szatni Stali Mielec

Ogromna zmiana szatni Stali Mielec [foto]

0
Reklama

Po kilku tygodniach prac oddano do użytku zmodernizowaną szatnię gospodarzy w FKS Stali Mielec. Z nowej szatni zawodnicy będą mogli korzystać już po powrocie z obozu przygotowawczego w hiszpańskim L’Albir.

W grudniu 2023 roku już dzień po zakończeniu rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy rozpoczęto prace związane z modernizacją szatni gospodarzy. W ciągu kilku tygodni zostały wykonane zaawansowane prace budowlano-remontowe oraz wykończeniowe, za które odpowiadała Firma HARDBUD. Wykonana została także całkowicie nowa instalacja elektryczna, którą zrealizowała Firma ELDAR, a materiały oraz oświetlenie zapewniła Hurtownia Elektryczna MEGAEL. Materiały budowlane dostarczyła AGROBAZA. Firma NIKMET, producent wyrobów metalowych dostarczyła specjalnie zaprojektowane dla klubu konstrukcje szafek zawodników. Tapety z wizerunkami zawodników przygotowała Agencja Reklamy DISARTE.

Reklama

W zmodernizowanej szatni biało-niebieskich zawodników zamontowane zostały dwie nowe klimatyzacje sufitowe. Znajdująca się na środku szatni specjalnie zaprojektowana wyspa, posiada wbudowane dwie lodówki, zaś z myślą o ochronie środowiska zdecydowaliśmy się na ograniczenie zużywania wody w butelkach plastikowych i montaż kranu z systemem filtrowania wody. Nowe intuicyjne oświetlenie LED szatni znacząco wpłynie również na koszty związane z poborem energii elektrycznej. Podczas modernizacji szatni przeprowadzono również prace remontowe łazienek przeznaczonych do użytku zawodników.

— FKS Stal Mielec to duma naszego miasta. Grająca w PKO BP Ekstraklasie drużyna PGE FKS Stali Mielec jest najlepszą wizytówką Mielca. Mecze biało-niebieskich oglądają tysiące kibiców nie tylko w naszym mieście, ale w całej Polsce i poza granicami naszego kraju. Jak pokazują raporty medialne Canal Plus, z roku na rok zwiększa się ilość osób oglądających spotkania Stali, co w oczywisty sposób przekłada się na rozpoznawalność Mielca. Zależy nam więc, aby zawodnicy reprezentujący nasz klub mogli przygotowywać się do walki o ligowe punkty w jak najlepszych warunkach. Dlatego biorąc pod uwagę, iż obecnie klub, któremu jeszcze 3 lata temu groziła upadłość, nie posiada żadnych długów, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kompleksowej modernizacji szatni naszej drużyny na Stadionie Miejskim przy ul. Solskiego 1. Jestem pewien, że poprawi to komfort pracy naszym zawodnikom — powiedział Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec.

— Modernizacja szatni to kolejny projekt, jaki klub FKS Stal Mielec zrealizował na Stadionie Miejskim w Mielcu. Po przebudowie pomieszczeń przeznaczonych na oficjalny sklep klubu, aranżacji miejsca na przyjmowanie Gości i przedstawicieli mediów oraz trwających obecnie pracach przy Skyboxach, nadszedł czas na szatnie biało-niebieskiej drużyny. Dziękuję wszystkich firmom zaangażowanym w pracę przy tym projekcie. Wiem, że w związku z krótkim terminem na realizację prac, nie było to łatwe przedsięwzięcie, lecz wszystkie założenia zostały zrealizowane. Od teraz klub FKS Stal Mielec posiada szatnię na ekstraklasowym poziomie — powiedział Damian Gąsiewski Dyrektor Marketingu i Komunikacji w FKS Stal Mielec.

Zobaczcie zdjęcia!

Reklama
Poprzedni artykułJechał na jednym kole motocyklem. Nie miał uprawnień
Następny artykułCelne trafienie z pomocą skanera. Wykryto mnóstwo papierosów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!