Strona główna SPORT Mieczysław Golba członkiem Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej

Mieczysław Golba członkiem Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej

0
Reklama

Prezes Podkarpackiego ZPN Mieczysław Golba został powołany na funkcję członka Zarządu PZPN. Zastąpił Zbigniewa Bartnika, który zrezygnował z prac w Zarządzie.

– To dla mnie bardzo duże wyróżnienie, powód do satysfakcji, ale także i odpowiedzialność. Jako reprezentant Podkarpacia we władzach polskiej piłki będę dążył i zabiegał o to, by jak najlepiej dbać o jej rozwój. Dziękuję całemu Zarządowi PZPN z Prezesem Bońkiem na czele za zaufanie, którym mnie obdarzyli
Do zmian doszło na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 18 stycznia. Prezes Podkarpackiego ZPN podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego PZPN uzyskał kolejno największą liczbę głosów.
Mieczysław Golba został powołany na okres do najbliższego Walnego Zgromadzenia Delegatów PZPN, w trakcie którego odbędą się wybory członka Zarządu PZPN na pozostały okres kadencji.
Na stronie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej pojawił się komentarz Mieczysława Golby tuż po wyborze do władz futbolowej centrali:
– To dla mnie bardzo duże wyróżnienie, powód do satysfakcji, ale także i odpowiedzialność. Jako reprezentant Podkarpacia we władzach polskiej piłki będę dążył i zabiegał o to, by jak najlepiej dbać o jej rozwój. Dziękuję całemu Zarządowi PZPN z Prezesem Bońkiem na czele za zaufanie, którym mnie obdarzyli.
źr. PZPN

Poprzedni artykułRzeszów: Morderczy Trening w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie
Następny artykułPrzemyśl: Uroczystości Chrztu Pańskiego, tzw. Jordanu [zdjęcia]