Strona główna LEŻAJSK Leżajsk: Policja szuka wandala, który zniszczył szkołę

Leżajsk: Policja szuka wandala, który zniszczył szkołę

0
Reklama

Policjanci z Leżajska prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia, do której doszło w budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym. Na nagraniu z monitoringu, widać wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki lub osobisty z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.


W połowie sierpnia br. na tere należącym do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym doszło do zniszczenia mienia. Leżajscy policjanci ustalili, że 14 sierpnia br., o godz. 23.10 do drzwi wejściowych budynku szkoły, podszedł młody mężczyzna. Następnie kostką brukową kilkakrotnie uderzył w szybę, co spowodowało jej rozbicie. Przeprowadzone dotychczas czynności pozwoliły na ustalenie wizerunku osoby, która jest podejrzewana o dokonanie tego przestępstwa.
Osoby, które na opublikowanym wizerunku rozpoznają mężczyznę, proszone są o zgłaszanie się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 17 240 63 10. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.
źr. KPP Leżajsk 

Reklama
Poprzedni artykułRusza nowy program MON – Strzelnica w powiecie
Następny artykułDębica, Warszawa: "Usłyszycie mój krzyk!" – rocznica śmierci Ryszarda Siwca