Strona główna ŁAŃCUT Łańcut: Weekend seniora z kulturą za symboliczną 1 zł

Łańcut: Weekend seniora z kulturą za symboliczną 1 zł

0
Reklama

Muzeum-Zamek w Łańcucie po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „60+kultura”. Przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem i umożliwia osobom, które ukończyły 60 lat zakup biletów wstępu w promocyjnej cenie.


Wydarzenie jest organizowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest zachęcenie osób, które ukończyły 60 lat do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym poszczególnych regionów kraju.
Seniorzy, którzy w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (28-30 września 2018 r.) odwiedzą Muzeum, będą mogli kupić wejściówki w cenie 1 zł za każdą z ekspozycji*. Zniżkowe bilety – po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek – będzie można kupić w kasach Muzeum oraz na poszczególnych ekspozycjach. Godziny otwarcia i ostatniego wejścia są dostępne na stronie: www.zamek-lancut.pl, w zakładce „Dla zwiedzających”.
W piątek turyści mogą obejrzeć ekspozycje: Zamku (I i II piętro), Stajni i Wozowni, Storczykarni, Sztuki Cerkiewnej, Historii Miasta i Regionu, w tym ekspozycję 10 Pułku Strzelców Konnych. W weekend dostępne są: Zamek (I i II piętro), Stajnie i Wozownia, Storczykarnia oraz Sztuka Cerkiewna.
* Przewodnik dla grupy w cenie biletu. Przewodnik indywidualny i audioprzewodniki dodatkowo płatne.

Reklama
Poprzedni artykułWybory 2018: Kto startuje do sejmiku wojewódzkiego? [okręg 1]
Następny artykułRzeszów: W sobotę otwarcie nowego Dworca Lokalnego