Strona główna KROSNO Krosno: Ferie z klockami w galerii VIVO!

Krosno: Ferie z klockami w galerii VIVO!

0
Reklama

Zimowy wypoczynek w mieście wcale nie musi być nudny, a będzie można się o tym przekonać w VIVO! Krosno, w dniach 11-24 lutego. Trwają tu wyjątkowe Ferie z Klockami, podczas których fani kreatywnego budowania mogą sprawdzić swój poziom pomysłowości i umiejętność tworzenia różnorodnych konstrukcji. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo klocków, z których mali i dorośli konstruktorzy mogą stworzyć swoje wyjątkowe dzieła. Kreatywne zajęcia potrwają do 24 lutego.


VIVO! Krosno zamieniło się w niepowtarzalny plac budowy! Wszystko za sprawą warsztatów, które centrum handlowe przygotowało z myślą o zbliżających się feriach w województwie podkarpackim. Na najmłodszych czeka moc niecodziennych atrakcji. Pod okiem animatorów dzieci i rodzice mogą przygotować własne, interesujące konstrukcje. Z ogromnych klocków można zbudować domy, mosty, czy też… baseny z kulkami. Ponadto z pomocą klocków wyposażonych w koła zębate, elementy mechaniczne i ruchome, maluchy stworzą poruszające się roboty.
– Mamy nadzieję, że zaproponowane atrakcje spodobają się Klientom naszego Centrum Handlowego i będą ciekawą alternatywą dla wszystkich uczniów pozostających w mieście na czas trwania zimowej przerwy szkolnej – mówi Izabela Malecha – Dyrektor VIVO! Krosno.
Strefa z klockami czynna jest na Placu Centralnym w godz. 11.00 – 19.00.

Reklama