Strona główna STALOWA WOLA Jest wyrok dla sprawcy tragedii na drodze, gdzie zginęło małżeństwo

Jest wyrok dla sprawcy tragedii na drodze, gdzie zginęło małżeństwo

0
Reklama

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli skazał na karę 14 lat pozbawienia wolności Grzegorza G. ze Stalów w powiecie stalowowolskim, za spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego pod wpływem alkoholu i za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Wyrok jest nieprawomocny.

Sąd skazał Grzegorza G. na karę 12 lat więzienia za spowodowanie wypadku śmiertelnego i dwa lata więzienia za jazdę pod wpływem.

Reklama

Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło 3 lipca 2021 r. w Jamnicy.

Kierujący audi S7, jadąc od Stalowej Woli w kierunku Jamnicy, podczas wyprzedzania zderzył się z jadącym z przeciwka audi A4, którym podróżowało trzy osoby, w tym kilkuletnie dziecko.

Niestety, mimo podjętej reanimacji życia 37-letniej kobiety i 39-letniego mężczyzny, którzy podróżowali audi A4, nie udało się uratować. 2,5 letni chłopiec i 37-latek kierujący audi S7 trafili do szpitala.

Od kierowcy audi S7 została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu jego trzeźwości.

W samochodzie kierowcy znaleziono puste butelki po piwie. Portal Nowiny24 podał nieoficjalnie, że kierowca ten poruszał się z prędkością ok. 140 km/h.

Zmarłe małżeństwo osierociło troje dzieci, jedno z nich, 2,5-letni chłopiec podróżował z rodzicami podczas feralnego zdarzenia.

Pieczę nad sprawcą prowadziła Prokuratura Krajowa.

Oskarżony nie czuł winy. Jestem niewinny, nie powinno mnie tu być. Cały proces został przeprowadzony w oparciu o przyjęta tezę- mówił mediom w dniu wydania wyroku.

Reklama
Poprzedni artykułPolitycy potępiają zachowanie Brauna w Sejmie
Następny artykułProponował w sieci pomoc w uzyskaniu prawa jazdy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!