Strona główna PRZEWORSK Groźny wypadek na autostradzie

Groźny wypadek na autostradzie [foto]

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu zderzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na autostradzie A4 w Przeworsku. Jak wstępnie ustalono kierujący osobowym bmw najechał na tył pojazdu ciężarowego marki Star. W wyniku zderzenia kierujący oraz pasażerka samochodu osobowego trafili do szpitala.

Wczoraj, przed godz. 23, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o zderzeniu drogowym, do którego doszło na autostradzie A4 w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 56-letni mieszkaniec woj. lubelskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu ciężarowego marki Star i najechał na jego tył.

Reklama

Z uwagi na odniesione obrażenia kierujący oraz pasażerka bmw zostali przewiezieni do rzeszowskiego szpitala. Badania na zawartość alkoholu wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!