Strona główna DĘBICA Jechał motocyklem bez uprawnień. Spowodował kolizję

Jechał motocyklem bez uprawnień. Spowodował kolizję

0
Zdjęcie poglądowe

W Gołęczynie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i pojazdu ciężarowego. Okazało się, że kierujący motocyklem, który był sprawcą tej kolizji, nie posiadał uprawnień do kierowania. 24-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Gołęczynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego marki Man. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że motocyklem kierował 24-letni mieszkaniec Parkosza, który nieposiada uprawnień do kierowania.

Sprawca zdarzenia został przewieziony do szpitala w Tarnowie, skąd po opatrzeniu medycznym został zwolniony do miejsca zamieszkania. Teraz 24-latek odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jazdę bez wymaganych uprawnień. Poza mieszkańcem Parkosza nikt nie odniósł obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Poprzedni artykułUroczysta przysięga wojskowa w Leżajsku
Następny artykułSolidna kara za nadmierną prędkość. Dostał 3000 zł mandatu i 10 punktów
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj