Strona główna MIELEC Fortuna I liga: W Mielcu koniec remontów. Dziś Stal gra z Podbeskidziem

Fortuna I liga: W Mielcu koniec remontów. Dziś Stal gra z Podbeskidziem

0
Reklama

Wczoraj ukończone zostało układanie nowej murawy na boisku piłkarskim Stadionu Miejskiego w Mielcu. Dziś Stal Mielec wraca na własny obiekt. Biało-niebiescy podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała w 5. kolejce Fortuna I liga. 


Instalacja podgrzewanej płyty rozpoczęła się w połowie lipca. Inwestycją zajmuje się firma Dropservice z Warszawy, a koszt prac w postępowaniu przetargowym ustalono na kwotę 1 992 600 zł. Termin zakończenia wszystkich robót to 24 października. Teraz wykonawca miał zrealizować pierwszy etap, czyli roboty związane z instalacją pod boiskiem i ułożeniem nowej murawy. Wykonanie podgrzewania płyty boiska Stadionu Miejskiego w Mielcu współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu – to kwota 1 mln zł. Pozostałymi kosztami podzielą się po połowie Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.
W dniu zakończenia układania nowej murawy na mieleckim stadionie odbył się briefing prasowy, który został zarejestrowany przez TV Stal:

Ze względu na budowę podgrzewania boiska Stadionu Miejskiego w Mielcu Stalowcy pierwsze cztery mecze zagrali na wyjeździe. Na koncie mają sześć punktów za zwycięstwa z Garbarnią Kraków i Bytovią Bytów. Mielczanom nie udało się ograć Puszczy Niepołomice i Warty Poznań. Dziś biało-niebiescy podejmą 15. drużynę w tabeli- Podbeskidzie Bielsko-Biała, która do tej pory zgromadziła 4 punkty.
Transmisja meczu Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała od godziny 20.15 w Polsacie Sport Extra.
 

Reklama
Reklama