Strona główna NISKO Byli po służbie. Uratowali życie mężczyźnie

Byli po służbie. Uratowali życie mężczyźnie

0
Reklama

W poniedziałek po południu, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymał niepokojące zgłoszenie o mężczyźnie, który może chcieć targnąć się na swoje życie. W tym samym czasie, policjanci ruchu drogowego wychodzili z budynku komendy po zakończonej służbie. Kiedy usłyszeli o zdarzeniu wiedzieli, że w takich sytuacjach liczy się każda chwila i natychmiast pojechali w miejsce, gdzie mógł przebywać mężczyzna.

Nieumundurowani funkcjonariusze przeczesywali pieszo wskazany teren na obrzeżach Niska, gdzie miał przebywać mężczyzna. Do poszukiwań włączył się również mieszkający w tamtym rejonie policjant, który na co dzień pełni służbę w niżańskiej jednostce. W pewnym momencie, jeden z funkcjonariuszy zauważył pomiędzy drzewami sylwetkę człowieka.

Reklama

Kiedy policjanci podbiegli bliżej okazało się, że jest to poszukiwany przez nich mężczyzna, który na ich widok próbował uciec. W pewnym momencie, odnaleziony dostał ataku drgawek i miał problemy z oddychaniem. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej i zaopiekowali się nim do przyjazdu karetki pogotowia.

Jak się okazało, pomoc przyszła w ostatniej chwili, ponieważ mężczyzna był w bardzo złym stanie.

Bezinteresowność i szybkie działanie funkcjonariuszy, będących po służbie, zapobiegło tragedii. Mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Każda osoba, która zmaga się z trudnymi chwilami, nie potrafi sama sobie pomóc, a tej pomocy potrzebuje, może skorzystać ze wsparcia specjalistów. Nie wstydź się zadzwonić! Są osoby, które czekają na Twój telefon. Nie stawiają diagnozy, nie leczą, bo tego nie da się zrobić przez telefon. Ale wysłuchają, podpowiedzą co robić i udzielą wsparcia. Wytłumaczą też na czym polega np.: leczenie depresji oraz terapia osób z rozpoznaną depresją.

Reklama
Poprzedni artykułPoszukują świadków aktu wandalizmu. Zniszczono znaki drogowe
Następny artykułPZPN i Ekstraklasa zmieniają praktyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!