Strona główna KULTURA 8 Leżajskie Targowiska Sztuki. Znamy program imprezy

8 Leżajskie Targowiska Sztuki. Znamy program imprezy

0
Reklama

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku zaprasza na „8 Leżajskie Targowiska Sztuki”, które odbędzie się w dniach 1-3 września na scenie plenerowej przed MCK.
Już pierwszego dnia będzie wiele wrażeń – animacje kuglarskie dla dzieci, huczna parada na Rynek Miasta, spektakl „Zapomniane historie” Teatru Ewolucja Cieni, a po zmroku niepowtarzalny spektakl ognia „Fireshow” grupy LOCOMOTORA. W drugim dniu festiwalu zaplanowano zabawy i animacje kuglarskie, spektakl dla dzieci „Morskie opowieści” Teatru Łata, pokaz iluzji Rafała Mulki, interakcyjne pokazy uliczne, „Cyrkolokutorium” w wykonaniu grupy LOCOMOTORA, a wieczorem koncert Teatru Muzycznego Broadway.
Zgodnie z festiwalową tradycją w niedzielę odbędzie się słynny wyścig na krzesłach, w którym może wystartować każdy. Liczy się w nim nie tylko to, kto pierwszy dotrze na metę, lecz przede wszystkim dobra zabawa. Dodatkowo przeprowadzony będzie konkurs dla dorosłych i dzieci w „Jedzeniu burgera na czas”. Trzeci dzień festiwalu to także ciekawe uliczne pokazy i spektakle: pokaz Karate, spektakle „Śmiech bez wytchnienia” Piotra Strusiewicza i „Ristorante” Teatru na Walizkach, a na zakończenie imprezy występ Robotów LED.
Dodatkowymi atrakcjami imprezy będą: plac zabaw dla dzieci, kiermasze książki i rękodzieła artystycznego.

Poprzedni artykułPodkarpacki Festiwal Tatuażu w ten weekend w Leżajsku
Następny artykułZatrzymali go, bo jechał pijany. Był poszukiwany do odsiadki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!