Strona główna LUBACZÓW 60-latek groził, że wysadzi dom

60-latek groził, że wysadzi dom

0
Reklama

60-latek zagroził, że wysadzi butlę z gazem, w domu, w którym mieszkał. W momencie wyważania drzwi, mężczyzna zainicjował pożar, który został szybko ugaszony. Policjanci ze strażakami wyprowadzili go z zadymionego pomieszczenia. Mieszkaniec gminy Lubaczów trafił do szpitala.

Wczoraj, tuż przed godz. 22, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 60-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, grozi wysadzeniem butli z gazem w miejscu swojego zamieszkania. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, 60-latek nie chciał otworzyć drzwi i krzyczał, że zaraz spełni swoje groźby i wysadzi budynek.

Reklama

Istniało realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny, w związku z czym, podjęto próbę siłowego otwarcia drzwi do domu zgłaszającego. Kiedy weszli do środka, usłyszeli dźwięk wydobywającego się z butli gazu. Mężczyzna odpalił zapalniczkę i zainicjował pożar budynku. Na szczęście został bardzo szybko ugaszony.

St. sierż. Maciej Syryło i st. post. Krzysztof Kowalski wraz ze strażakami ewakuowali 60-latka, z zadymionego domu. Dzięki szybkiej reakcji, nie doszło do wybuchu butli z gazem. Mieszkaniec gminy Lubaczów miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna trafił do szpitala.

Profesjonalne i zdecydowane działania policjantów i strażaków zapobiegło tragedii.

Poprzedni artykułRuszyła 43. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę [foto, video]
Następny artykułŁódka, w której były dzieci, utraciła sterowność. Przerażeni czekali na pomoc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!