Strona główna WIADOMOŚCI Wyjaśniają sprawę morderstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy

Wyjaśniają sprawę morderstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy

0
Reklama

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, prowadzą postępowanie w sprawie zabójstwa i rozboju na osobie Tadeusza S. i rozboju na osobie Krystyny S. zaistniałego 31 lipca 2009 roku w Krośnie w woj. podkarpackim. Policjanci szczegółowo analizują zgromadzony dotychczas materiał dowodowy, ustalają nowe wątki niewyjaśnionej zbrodni.

W związku z tym, śledczy zwracają się z prośbą do osób mogących posiadać informację dla toczącego się postępowania. Prośbę swą kierują również do osób, które dotychczas w tej sprawie udzieliły organom śledczym pomocy, która pozwalała na zawężenie kręgu osób mających związek z dokonaniem zabójstwa Tadeusza S. Zapewniamy dyskrecję i zachowanie pełnej tajemnicy danych osób pomagających w wyjaśnieniu tej zbrodni. 

Reklama

Jeśli ktoś posiada informację, które mogą pomóc służbom w rozwiązaniu sprawy zabójstwa krośnieńskiego przedsiębiorcy, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 47 821-23-27, email: wds@rz.policja.gov.pl, funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie tel: 47 828 33 30 lub Prokuratorem Małopolskiego Wydziały Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie email: sekretariat.wzkra@prokuratura.gov.pl.

Można również kontaktować się z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!