Strona główna WIADOMOŚCI Pościg za nietrzeźwym mężczyzną

Pościg za nietrzeźwym mężczyzną

0
Reklama

Policjanci stalowowolskiej drogówki zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który jadąc skodą, przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Powodem ucieczki był alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

W Sylwestra, po godzinie 22, policjanci patrolujący teren miasta, zauważyli kierującego skodą, który przejechał skrzyżowanie ul. Chopina z Al. Jana Pawła II na czerwonym świetle. Patrol pojechał za pojazdem używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący nie zastosował się do wydawanych poleceń nakazujących zatrzymanie i zaczął przyspieszać. Na ul. Mieszka kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać. Policjanci kontynuowali pościg pieszo i zatrzymali mężczyznę.

Reklama

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 35 -letni mieszkaniec województwa śląskiego. Badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwość i niezatrzymania się do kontroli, do których popełnienia przyznał się. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułTragiczny pożar w Stalowej Woli [foto]
Następny artykuł25-latek utonął w zalewie w Radawie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!