Strona główna WIADOMOŚCI Mroźna zima w regionie. Do kiedy?

Mroźna zima w regionie. Do kiedy?

0
Reklama

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje:

10/11 – 11.01 (środa/czwartek – czwartek)Zachmurzenie małe, w dzień od północy województwa wzrastające do dużego aż do wystąpienia opadów śniegu. Temperatura minimalna od -9°C do -7°C, w rejonach podgórskich od -12°C do -9°C, lokalnie w kotlinach -15°C a na wzniesieniach -5°C. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich od -4°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w dzień miejscami porywisty, zachodni.

Reklama

11/12 – 13.01 (czwartek/piątek – sobota)Zachmurzenie duże i całkowite. Opady śniegu, na południu województwa również o natężeniu umiarkowanym. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C, w rejonach podgórskich od -9°C do -6°C. Temperatura maksymalna od -3°C do -1°C, w rejonach podgórskich od -5°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

13/14 – 15.01 (sobota/niedziela – poniedziałek)Zachmurzenie duże. Przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, w rejonach podgórskich od -5°C do -3°C. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C, w rejonach podgórskich od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach w niedzielę do 60 km/h a w poniedziałek do 70 km/h; zachodni i południowo-zachodni.

Reklama
Poprzedni artykułTrudne warunki na drogach. Policja apeluje o rozwagę
Następny artykułZnamy wyniki głosowania na krośnieński Budżet Obywatelski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!