Strona główna STALOWA WOLA Jeleń wbiegł w dwa samochody osobowe

Jeleń wbiegł w dwa samochody osobowe

0
Reklama

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj w miejscowości Przyszów. Jeleń, który wybiegł z lasu uderzył najpierw w osobowego volkswagena, a następnie w pojazd marki Star. Zwierzę nie przeżyło zderzenia z autami. Funkcjonariusze apelują o zachowanie rozwagi i dostosowanie prędkości do warunków drogowych, szczególnie w okolicy pól oraz obszarów leśnych.

Stalowowolscy policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali dzisiaj po godz. 7, w miejscowości Przyszów, gm. Bojanów, w związku ze zdarzeniem drogowym z udziałem dwóch samochodów i jelenia.  

Reklama

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że jeleń wbiegł wprost przed jadącego w kierunku Przyszowa volkswagena, kierowanego przez 42-latkę. Następnie zwierzę odbiło się od pojazdu i uderzyło w jadącego w kierunku Nowej Dęby stara. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Zwierzę nie przeżyło. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległy pojazdy.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i w okolicach lasów, łąk i pól. Nie lekceważmy znaku drogowego „Uwaga dzikie zwierzęta”. Takie znaki ustawione są w miejscach, gdzie takie zagrożenia często występują. Dzikie zwierzęta najbardziej aktywne są o zmierzchu i o świcie, kiedy spędzają czas na żerowaniu- to właśnie wtedy trzeba podróżować ze wzmożoną uwagą. Jazda z prędkością obowiązującą na danym obszarze daje możliwość wczesnej reakcji i uniknięcia zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykuł1,1 mln zł zaniżonego przychodu przy rozliczeniu CIT
Następny artykułWybudzono małą Nadię ze śpiączki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!