Strona główna NISKO Dwóch nastolatków zniszczyło ogrodzenie. Zostali zatrzymani

Dwóch nastolatków zniszczyło ogrodzenie. Zostali zatrzymani

0
Reklama

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy zniszczyli ogrodzenie w Nisku. Funkcjonariusze w zaledwie kwadrans ustalili wandali. Znaleźli przy nich farby w sprayu, kominiarki oraz rękawiczki. Młodzi mieszkańcy Stalowej Woli, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

W miniony wtorek przed godz. 17, dyżurny niżańskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o osobach, które zniszczyły ogrodzenie w Nisku. Zgłaszający przekazał, że widział jak młodzi mężczyźni malują farbą w sprayu, metalowe elementy ogrodzenia. Mężczyzna zdołał uciec przed wandalami, którzy zorientowali się, że zostali zauważeni.

Reklama

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce, gdzie na ogrodzeniu widniały świeżo namalowane napisy. W rozmowie ze świadkiem zdarzenia, funkcjonariusze ustalili rysopis mężczyzn. Już po kwadransie, przy jednej ze szkół w Nisku, mundurowi zauważyli dwóch nastolatków, którzy odpowiadali rysopisowi.

Jak się okazało, młodzi mieszkańcy Stalowej Woli, mieli przy sobie kilka puszek z farbą w sprayu, kominiarki oraz rękawiczki. Obaj przyznali się do winy, jednak nie potrafili określić, co ich skłoniło do malowania po elementach ogrodzenia.

O losie grafficiarzy zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Reklama
Poprzedni artykułNiebezpieczny wypadek z udziałem motocyklisty
Następny artykułJechał na jednym kole motocyklem. Nie miał uprawnień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!