Strona główna KULTURA Tydzień dla rzeszowskich seniorów. W programie m.in koncerty Trojanowskiej i Ostrowskiej

Tydzień dla rzeszowskich seniorów. W programie m.in koncerty Trojanowskiej i Ostrowskiej

0
Reklama

Senioralia Rzeszowskie na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny Rzeszowa. Celem kilkudniowej imprezy jest integracja oraz aktywizacja starszych mieszkańców miasta.

Początek tegorocznej edycji zaplanowano na sobotę 9 września 2023 roku na rzeszowskim Rynku. Tam o godzinie 15:30 odbędzie się inauguracja Senioraliów i koncert Izabeli Trojanowskiej. Wcześniej, bo o 15:00 z Alei pod Kasztanami wyruszy korowód Seniorów.

Reklama

Przez cały tydzień na terenie miasta zorganizowane zostaną liczne pokazy, warsztaty, prelekcje i wystawy, a posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z atrakcyjnych rabatów oferowanych przez instytucje i firmy wspierające realizację tygodniowego przedsięwzięcia. Szczegółowy program znajduje się na stronie senioralia.rdk.rzeszow.pl, a infolinia dostępna jest pod numerem telefonu 17 748 39 57 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00).

Podsumowanie imprezy odbędzie się w sobotę 16 września 2023 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. W programie przewidzianym na ten dzień znalazły się plenerowe targi dla Seniora, występy artystyczne, pokaz mody „Stylowy Senior” oraz koncerty zespołów Klang i Syndrom Wojtuś Pan. Koncert gwiazdy wieczoru – Małgorzaty Ostrowskiej zakończy obchody Senioraliów.

Poprzedni artykułPijany kierował autem. Stanie przed sądem
Następny artykuł62-latek odpowie za znęcanie się nad kotem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!