Strona główna WIADOMOŚCI Milionowy pasażer na lotnisku w Jasionce

Milionowy pasażer na lotnisku w Jasionce

0
Reklama

Pani Iwona, która 28 grudnia przyleciała do Rzeszowa z Manchesteru została milionowym pasażerem Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Towarzyszył jej mąż Robert i syn Leo. A gratulacje szczęśliwej pasażerce złożył marszałek Władysław Ortyl i prezes lotniska Adam Hamryszczak. W wydarzeniu uczestniczył także członek zarządu Stanisław Kruczek. A wyjątkowe wydarzenie uświetnił koncert Justyny Steczkowskiej.

Chciałabym podziękować wszystkim, jestem bardzo mile zaskoczona. Śmiałam się i mówiłam do męża na płycie lotniska, że chciałabym zostać tym milionowym pasażerem. No i jak widać marzenia się spełniają! – mówiła ze sceny podekscytowana pani Iwona.

Pani Iwona odebrała na scenie gratulacje oraz liczne prezenty przygotowane dla milionowego pasażera. Był też olbrzymi tort dla wszystkich uczestników wydarzenia i konkursy dla podróżnych.

Reklama

Pierwszy raz w swojej historii port lotniczy osiągnął taki wynik. Jak podkreślał w rozmowach z dziennikarzami prezes Adam Hamryszczak, jest to powód do dumy i radości, ale także wyzwanie, aby te statystyki utrzymać, a nawet poprawić w przyszłym roku. Zaś na sukces, jego zdaniem, złożyła się dobra, zespołowa praca, za którą dziękował wszystkim pracownikom:

Potrafimy sprawnie połączyć realizację dużych operacji cargo z rozwojem w segmencie pasażerskim – mówił prezes Adam Hamryszczak.

O ciężkiej pracy zarządu oraz pracowników portu, zwłaszcza w ostatnim okresie, kiedy lotnisko musi łączyć codzienne zadania z obszaru obsługi pasażerów z ruchem towarowym, który generowany jest przez wojnę w Ukrainie, mówił także marszałek Ortyl:

Niewątpliwie jest to dzisiaj najważniejszy port w Europie Środkowo-Wschodniej, jeden z najbardziej znaczących portów w Europie – mówił marszałek.

Reklama
Poprzedni artykułKosmetyki tej marki wycofane z użytku. Sprawdź, czy je masz
Następny artykułWyskoczył z auta i uderzył pięścią inną kierującą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!