Strona główna TARNOBRZEG Dwaj motocykliści pożegnali się z prawem jazdy

Dwaj motocykliści pożegnali się z prawem jazdy

0
Reklama

Dwaj 21-letni motocykliści jechali przez Tarnobrzeg z prędkością 155 km/h. Dodatkowo wykonywali kaskaderskie manewry – jadąc na tylnym kole. Za stwarzanie zagrożenia dla innych użytkowników drogi oraz przekroczenie prędkości, obaj kierowcy pożegnali się z prawami jazdy. Teraz o ich losie będzie decydował sąd.

Policjanci ruchu drogowego, z grupy SPEED Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, prowadzą szereg działań, aby kierowcy zachowywali się odpowiedzialnie, a ci, którzy tego nie robią, ponosili odpowiednie konsekwencje. Prędkość i stan trzeźwości kierujących są pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy dbających o bezpieczeństwo użytkowników dróg powiatu tarnobrzeskiego.

Reklama

W poniedziałek, policjanci ruchu drogowego, pełniący służbę przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu, zauważyli dwóch motocyklistów poruszających się z nadmierną prędkością.

Brawurowa jazda i lekceważenie przepisów drogowych to nie jedyne przewinienie mężczyzn. Obaj motocykliści, podczas jazdy, pokonywali trasę na tylnym kole. Policyjny wideorejestrator wskazał, że motocykliści jechali z prędkością 155 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość to 100 km/h.

Funkcjonariusze natychmiast podali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania się jednośladów. Wówczas jeden z kierowców przyspieszył i odjechał. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość. Kierowcami jednośladów okazali się dwaj 21-letni mieszkańcy  Dwikóz w powiecie sandomierskim. Motocyklista, który odjechał, następnego dnia sam zgłosił się do tarnobrzeskiej jednostki.

Obaj 21-latkowie stracili prawa jazdy. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Reklama
Poprzedni artykułNie żyje kobieta potrącona przez pociąg w Rzeszowie
Następny artykułDziś protest przewoźników na granicy z Ukrainą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!