Strona główna TARNOBRZEG Agresorzy odpowiedzą za pobicie

Agresorzy odpowiedzą za pobicie

0
Reklama

W ubiegłą niedzielę, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o szarpaninie i agresywnym zachowaniu z udziałem dwóch grup młodych mężczyzn. Do zdarzenia doszło w nocy,  przed restauracją przy ul. Wiejskiej, na tarnobrzeskim osiedlu Dzików.

Z przekazanych informacji wynikało, że awantura, w której udział brało kilku mężczyzn, rozpoczęła się w jednej z toalet w lokalu, następnie młodzi ludzie wyszli na zewnątrz i zaczęli się wzajemnie szarpać, zadając sobie ciosy rękami oraz kopać. W wyniku uderzenia, jeden z mężczyzn upadł na chodnik i stracił przytomność. Zdarzenie trwało kilka minut, po czym sprawcy uciekli. Młody mężczyzna trafił do szpitala.

Reklama

Policjanci, którzy pracowali na miejscu przestępstwa, ustalili jego przebieg. Jeden z mężczyzn miał zaczepiać klientów restauracji. Śledczy sprawdzili monitoring oraz ustalili świadków. Przeprowadzone w tej sprawie czynności doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawców.

Okazali się nimi, trzej mieszkańcy gminy Grębów, w wieku 20-22 lat. Kryminalni zapukali do ich domów, w których zostali zatrzymani. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Zgromadzony przez policjantów z wydziału dochodzeniowo -śledczego materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu pobicia czterech mieszkańców Tarnobrzega, działając wspólnie i w porozumieniu, do którego się przyznali.

Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułGroził nożem przechodniom. Trafił do aresztu
Następny artykułTrwają poszukiwania zaginionego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!