Strona główna JAROSŁAW Odnaleziono zdezorientowaną 73-latkę

Odnaleziono zdezorientowaną 73-latkę

0
Reklama

We wtorek po godz. 15, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał informację o zaginięciu 73-letniej obywatelki Ukrainy na terenie miasta. Z przekazanych informacji przez córkę seniorki wynikało, że jej matka opuściła samochód, gdy zgłaszająca robiła zakupy i oddaliła się w nieznanym kierunku. Sytuacja była poważna, ponieważ 73-latka cierpiała na zaniki pamięci i nie można było nawiązać z nią żadnego kontaktu.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. W działania zaangażowane były wszystkie patrole będące w służbie.

Reklama

Po niespełna godzinie od zgłoszenia zaginięcia, do dyżurnego zadzwoniła kobieta która poinformowała, że w jej samochodzie na ul. Kruhel Pełkiński w Jarosławiu, znajduje się nieznana jej seniorka.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego. W rozmowie ze zgłaszającą funkcjonariusze ustali, że gdy kobieta zatrzymała się na przystanku, aby odpisać na wiadomość, do jej pojazdu wsiadała nieznana jej starsza pani. Seniorka była zagubiona i nie wiedziała gdzie się znajduje.

Policjanci wylegitymowali kobietę. Okazała się nią poszukiwana 73-letnia obywatelka Ukrainy. Seniorka była zdezorientowana i nie wiedziała co się dzieje. Funkcjonariusze przewieźli kobietę do jarosławskiej komendy, gdzie została przekazana pod opiekę córki.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!