Strona główna PRZEMYŚL Zwłoki zaginionego 29-latka odnalezione w Sanie w Nienadowej

Zwłoki zaginionego 29-latka odnalezione w Sanie w Nienadowej

0
Reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dubiecku pracują nad wyjaśnieniem okoliczności śmierci 29-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Zwłoki mężczyzny znaleziono w rzece San, w miejscowości Nienadowa.

W piątek, policjanci z Dubiecka przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 29-letniego mężczyzny mieszkańca powiatu przemyskiego, który dzień wcześniej około godz. 19 ostatni raz był widziany przez znajomych w miejscowości Słonne. Policjanci, rodzina i znajomi mężczyzny prowadzili poszukiwania.
W sobotę około godz. 10, dyżurny komendy został powiadomiony o ujawnieniu zwłok .Ciało na wysepce na rzece San, zauważył mężczyzna, który brał udział w poszukiwaniach.


Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej. W czynnościach uczestniczył również prokurator i lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny zabezpieczając ślady. Ustalono tożsamość mężczyzny. Potwierdzono, że jest to zaginiony 29-letni mieszkaniec gminy Dubiecko.
Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono i  przewieziono do prosektorium. Zostaną zbadane podczas sekcji zwłok. Badanie ma dać odpowiedź jaka była przyczyna zgonu. Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.
Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.

Reklama