Strona główna KOLBUSZOWA Zniszczył przystanek w Kosowach. Agresywny 23-latek zatrzymany

Zniszczył przystanek w Kosowach. Agresywny 23-latek zatrzymany

0
Reklama

W poniedziałek w miejscowości Kosowy doszło do zniszczenia wiaty przystankowej. Kopiącego w szybę mężczyznę zauważył świadek, który powiadomił policję. Dzięki zgłoszeniu, funkcjonariusze szybko zatrzymali agresywnego 23-latka. Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W poniedziałek około godz.12, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Kosowach. Ze zgłoszenia wynikało, że nieznany mężczyzna wybił szybę w wiacie przystankowej w Kosowach. Zdarzenie zgłosił przypadkowy świadek, który przejeżdżając obok, zauważył kopiącego w szybę mężczyznę.

Na miejsce pojechali policjanci. Mając na uwadze przekazane przez świadka informacje patrolowali rejon, w którym był widziany mężczyzna. Zauważyli go na przystanku w Siedlance. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. 23-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został zatrzymany i doprowadzony do kolbuszowskiej jednostki. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Wczoraj, po wytrzeźwieniu, 23-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia.

Za zniszczenie mienia ustawodawca przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!