Strona główna MIELEC Znęcał się nad rodziną. 57-latek trafił do aresztu

Znęcał się nad rodziną. 57-latek trafił do aresztu

0
Reklama

Przemoc w rodzinie objawiać się może na wiele sposobów. Popychanie, wyzwiska, wszczynanie awantur czy ograniczanie kontaktu z otoczeniem, to tylko kilka przykładów znęcania się nad bliskimi. Policjanci niemal codziennie podejmują interwencje domowe. W przypadku gdy mają podejrzenie, że może dochodzić tam do przemocy, wszczynają procedurę Niebieskiej Karty i izolują sprawcę od pokrzywdzonych.

Tak było w przypadku jednej z rodzin z gminy Borowa. Mieleccy policjanci prowadzą postępowanie przeciwko 57-letniemu mężczyźnie, który stosował od dłuższego czasu przemoc wobec swojej 82-letniej matki oraz rodzeństwa.

Reklama

Na podstawie zgromadzonych materiałów zwrócono się do prokuratora o wystąpienie z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego. Po rozpoznaniu wniosku sąd przychylił się i zastosował wobec mężczyzny środek izolacyjny w postaci tymczasowego aresztowania.

Teraz podejrzanemu grozi 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułKomisja zdrowia za antykoncepcją awaryjną bez recepty
Następny artykułZakochaj się w warzywach na walentynki. Przepisy na romantyczną kolację z wykorzystaniem czerwonych warzyw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!