Strona główna DĘBICA Znaleźli w Wisłoce zwłoki poszukiwanego od grudnia mężczyzny

Znaleźli w Wisłoce zwłoki poszukiwanego od grudnia mężczyzny

0

Kryminalni z Dębicy wspólnie z policyjnymi kontrterrorystami, funkcjonariuszami oddziału prewencji z Rzeszowa oraz strażakami poszukiwali zaginionego 39-latka. Pod koniec grudnia ubiegłego roku jego zaginięcie zgłosiła rodzina.

O zaginęciu 39-letniego mężczyzny, policjanci zostali zawiadomieni 26 grudnia ubiegłego roku. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, a poszukiwania prowadzili dębiccy policjanci. W dniu zaginięcia, mężczyzna wyszedł z domu i od tamtego czasu nie było z nim kontaktu. Policjanci sprawdzali miejscowe szpitale, noclegownie, miejsca, gdzie zaginiony mógł trafić.

Kilkukrotnie sprawdzili również koryto rzeki Wisłoka. We wtorek, kryminalni wspólnie z policyjnymi kontrterorystami, funkcjonariuszami oddziału prewencji z Rzeszowa oraz strażakami, ponowili poszukiwania 39-letniego mieszkańca Podgrodzia. Sprawdzali koryto Wisłoki w dół rzeki od miejscowości Podgrodzie. Około godz. 15.30 w Dębicy, kilkaset metrów poniżej mostu w Zawierzbiu, policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Ze wstępnych ustaleń wynika, że może to być zwłoki zaginionego mężczyzny.

Okoliczności śmierci odnalezionego mężczyzny ustalają teraz dębiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Dębicy.

Poprzedni artykułTragedia na drodze. Nie żyje 66-latek, który szedł poboczem
Następny artykułKompletnie pijany ukradł z kościoła lichtarz. Ujął go jeden z wiernych
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here