Strona główna BRZOZÓW Znaleźli psa i zaopiekowali się nim. Poszukują właściciela

Znaleźli psa i zaopiekowali się nim. Poszukują właściciela

0
Reklama

Brzozowscy policjanci zaopiekowali się psem, który został znaleziony w Starej Wsi. Funkcjonariusze napoili czworonoga, nakarmili go i powiadomili schronisko. Zwierzę jest bezpieczne. Osoby posiadające informację do kogo należy pies prosimy o pilny kontakt.

Mundurowi każdego dnia pomagają drugiemu człowiekowi, to podstawowe zadanie każdego policjanta. Zdarzają się również takie sytuacje, kiedy funkcjonariusze niosą pomoc w nietypowych sytuacjach związanych z ratowaniem i pomocą zwierzętom.

Reklama

Do takiej sytuacji doszło w środę, przed godz. 16. Zaalarmowani policjanci z Brzozowa, udali się w rejon drogi relacji Stara Wieś – Orzechówka, gdzie został prawdopodobnie porzucony pies. Na miejscu zastali kobietę, która zauważyła czworonoga i poprosiła o pomoc. Był to młody pies rasy mieszanej, wyglądem przypominający owczarka niemieckiego. Na szyi miał założoną kolczatkę oraz łańcuch, do którego dopięta była linka koloru fioletowego.

Dyżurny brzozowskiej komendy powiadomił o tym fakcie schronisko dla bezdomnych psów „Wesoły Kundelek” z Leska, które w takich sytuacjach interweniuje i zabezpiecza porzucone zwierzęta. Do czasu przyjazdu opiekuna ze schroniska, policjanci zaopiekowali się psem, nakarmili go i napoili. Zwierzę to było spokojne, wesołe i miało łagodne usposobienie. Pozostawionego na pastwę losu czworonoga, funkcjonariusze przekazali osobie ze schroniska. Zwierzę przebywa w Lesku i ma fachową opieką.

Publikujemy zdjęcia psa i prosimy o kontakt osoby, które wiedzą, kto jest właścicielem czworonoga. Wszelkie informacje mogące pomóc w jego ustaleniu, prosimy kierować bezpośrednio do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, wybierając numer tel. – 47 8291 310

Poprzedni artykułKobiety kliknęły w link i straciły oszczędności
Następny artykułZnamy przyczyny groźnego wypadku na DW865

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!